»» Chcete se i vy stát ženou šťastnou, milovanou a se svým partnerem naplno prožít to nejkrásnější co máme – a tím je náš život?

»» Poznejte 7 důležitých kroků správného VÍTÁNÍ PARTNERA a vybudujete spolu pevné a stabilní základy vašeho šťastného partnerského vztahu.

»» Způsob, jakým se každý den vítáte se svým partnerem a komunikujete spolu, totiž rozhoduje, jak budete prožívat společný večer, noc a následující roky vašeho společného života.

»» I když jste teď bez partnera, tyto kroky vám pomohou, jak s mužem komunikovat a tím ho snadněji získat.

Stáhněte si ZDARMA eBook

JAK SE VÍTAT
S PARTNEREM

aneb Zlaté pravidlo šťastného vztahu z metody
Komunikuj Dotykem

Když jsem si přečetla Lucčin eBook „Jak se vítat s partnerem“, chvíli jsem nehnutě seděla, vstřebávala jsem její zkušenosti a rady a uvědomila jsem si svoji roli ve vztahu s mým mužem. Mnoho z nás nemělo to štěstí a nezažilo kladný vzor ve svých rodičích, mnohé z nás znají jiné způsoby komunikace, než je láskyplný přístup ke svému partnerovi a projevený upřímný respekt k jeho konání. „Jak se vítat s partnerem“ jsem si přečetla několik hodin před návratem mého muže, který byl 4 dny mimo domov. Měla jsem nejlepší příležitost Lucčiny rady na vlastní kůži vyzkoušet. Musím říct, že jsem byla opravdu překvapená, co takové milé přivítání s námi udělalo. Prožili jsme krásné odpoledne, krásnou noc a z energie, kterou jsme při přivítání načerpali, jsme oba dva několik hodin žili. Opravdu, milé dámy, doporučuji vám přečíst si Lucčin eBook. V mnohých lidských kulturách se toto ženské vědění, moudra, láskyplná péče o rodinu a vztah, dědilo z generace na generaci. My to štěstí bohužel nemáme. Chybí nám kladný vzor. Tento vzor nemusí být nutně maminka nebo babička. Může to být třeba Lucie, která zná kouzlo na štěstí. Všem ženám, které jsou si vědomé své ženské role a touží nastartovat novou éru jejich vztahu, vřele doporučuji přečíst si eBook „Jak se vítat s partnerem“. Objevíte v sobě dávno zapomenutou Bohyni.

Jana Pošíková "Zahrádka pro radost", www.janaposikova.cz