"Jsem průvodkyně komunikací.       Inspiruji ženy jak se       v partnerském životě cítit šťatně     a milovaně díky metodě Komunikuj Dotykem".

Jsem šťastná a milovaná žena

Mám báječné manželství, muže, který mě miluje, pečuje o mě a je mi velikou oporou. Žiji si svůj romantický sen o šťastném partnerství! Inspiruji tím své přátele, známé a klienty.

S manželem žijeme spolu již 19. rokem a přesto se stále milujeme, dotýkáme a radujeme se ze společné blízkosti. O všem spolu komunikujeme. Svěřujeme si své přání, potřeby a společně si je plníme. Respektujeme jeden druhého a vzájemně si pomáháme. S láskou společně vychováváme našeho skvělého syna, který vyrůstá ve šťastné rodině.

Abych však byla upřímná, musím přiznat, že k tomu, jak dnes šťastně žiji, vedla dlouhá cesta plná výzev a poznání.

Během svého partnerského života jsem dělala stejné chyby.

Vzor ženy jsem od dětství viděla ve své mámě. Skvěle vypadala, okolí ji znalo vždy upravenou, nalíčenou, hezky a originálně oblečenou. Zdědila jsem po ní jedinečný vkus, cit pro krásu a harmonii, velký dar komunikace a lásky.

Snadno se s každým spřátelila. Uměla bravurně komunikovat hlavně s okolím – přáteli a známými, ale bohužel už ne doma s jejím mužem, mým tátou. Ostatním ženám radila, jak se správně oblékat, vystupovat a řešit jejich partnerské problémy.

Krášlila se a usmívala pro ostatní, ale doma pro svého muže už tak ne. Tátu neuměla pochválit, ocenit jeho klady a dostatečně projevovat k němu city. Komunikační problémy dohnaly jejich manželství k rozvodu.


Já si tento vzor nevědomky převzala a jednala tak stejně ve svých partnerských vztazích.


Vždycky jsem chtěla prožít svou pohádku o princi na bílém koni, a že spolu budeme žít šťastně až na věky.

Podvědomě jsem si vybírala muže dominantní, ochranitelské a velmi odpovědné. Přitahovala jsem je svým úsměvem, vizáží a živelnou energií.

Na začátku vztahu bylo vše super, ale jakmile jsem si byla svým partnerem ve vztahu jistá, začala jsem své chování vůči němu měnit. Když jsme byli s partnerem sami doma, tak jsem se přestala upravovat, líčit a oblékala jsem si spíš pohodlné oblečení než to, v čem jsem vypadala hezky. Pokud něco neodpovídalo mým představám, dokázala jsem být velmi kritická a nutila jsem partnera přijmout mé stanovisko. Na partnerovi jsem si doma vylévala své nálady, ale oproti tomu na lidi ve svém okolí jsem se usmívala.

Neuměla jsem dostatečně pochválit a ocenit svého partnera, projevovat mu svou lásku a city. Nevěděla jsem, že my ženy máme úžasnou moc a schopnost insipirovat a ovlivňovat svého partnera a náš společný vztah a život.

Neuměli jsme spolu správně komunikovat. Postupně jsme se tak vzájemně odcizovali. Až došlo k rozchodu.

A tak se “překvapivě” situace opakovala ve všech mých vztazích. Už Albert Einstein řekl: “Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.” A když opakujete stejné chyby, tak příště je pád daleko tvrdší.

Zlom v mém životě nastal
v mém novém vztahu.

Potkala jsem svého prince. Láska na první pohled. Muže, ve kterém jsem poprvé viděla otce mých dětí. Mým velkým přáním bylo, ať spolu šťastně bok po boku zestárneme. Ale jak toho dosáhnout?

Uvědomila jsem si, že odteď musím změnit své myšlení a chování k partnerovi.

Ale jak dosáhnout dlouhodobé radosti a štěstí ze vzájemné blízkosti? Jak se přestat nad chováním partnera rozčilovat a kritizovat jeho “nedokonalosti”? Jak mu říct svá přání a potřeby? Jak být ve vztahu šťastná a milovaná?

Jak spolu správně komunikovat?

Začala jsem intenzivně studovat literaturu o rozdílech mezi myšlením mužů a žen a zúčastňovat se vzdělávacích kurzů.

Proč je spousta věcí již dána naším narozením, co naopak mohu změnit a naučit sebe i partnera. Proč to tak vlastně příroda zařídila, že jsme obě pohlaví přes všechny naše rozdíly společně tady na naší planetě a proč je důležité
a může být úžasné spolu žít šťastně v partnerském svazku. Postupně jsem nacházela odpovědi na časté otázky nás žen.

Úspěšně jsem absolvovala psychologické a komunikační kurzy Dale Carnegieho. Pochopila jsem a naučila se morální principy jak vycházet s lidmi, jak na ně působit a komunikovat s nimi v každodenním životě. Naučila jsem se, jak je důležité se na věci a situace dívat očima druhých. Jedině tak můžeme druhé pochopit.

 

Zúčastnila jsem se řady seminářů a workshopů osobního rozvoje, psychologie a umění komunikace. A moje vzdělávání stále pokračuje, neboť nejen já, ale i vše kolem mě je živé a tudíž stále se vyvíjející.

Naučila jsem se milovat sama sebe a své tělo. Pokud jsem šťastná já, tak pak mohu dělat i ostatní kolem sebe šťastné. Věřit svým schopnostem. Objevila jsem kouzlo a moc "ženských zbraní."

Nové vědomosti a dovednosti jsem postupně začala praktikovat ve svém životě a partnerském vztahu.

A světe div se, ono to fungovalo! Nic se samozřejmě nedělo ze dne na den.

Byl to leckdy tvrdý trénink od života a mého miláčka, jestli to opravdu s naším vztahem myslím vážně. Radost
a vášeň občas střídaly hádky, slzy, sliby a sladká usmiřování.

Ale stálo to za to!

Během našich společných let jsme si s mým partnerem prošli různými situacemi a životními zkouškami, které měly vliv na náš vztah. Všechny, hlavně i ty těžší chvíle nás ještě více stmelily a náš báječný vztah ještě posílily.

A proto bych tyto prožité situace a zkoušky za nic na světě nevyměnila. Škola a studium jsou fajn, ale nedají vám to nejdůležitější a tím je právě praxe od nejlepšího učitele - samotného života. Já jsem se kromě jiného od něj naučila, jak ve vztahu komunikovat dotyky, všemi smysly a cítit se šťastná a milovaná.
Odhalila jsem tajemství šťastného partnerského vztahu.

Děkuji mému partnerovi, že mě vždy tak miloval, že mi pomohl a prozradil, co muži od žen chtějí a očekávají. Jak moc jsme pro ně žádoucí a potřebné. Co vše jsou pro nás schopni udělat. Naučil mě, jak si užívat vzájemné blízkosti, jak projevovat své city, plnit si svá přání a potřeby k oboustranné spokojenosti.

Tajemství šťastného partnerského vztahu

Dnes hlavně ženám předávám své zlaté rady a praktické 18leté zkušenosti, jak ve vztahu s partnerem správně komunikovat, užívat si vzájemné blízkosti, podporovat se a zároveň respektovat jeden druhého.

Učím je pomocí metody Komunikuj Dotykem, jak nesmírně důležité je ve vztahu komunikovat dotykem, všemi smysly a cítit se tak šťastně a milovaně.

Každá žena si zaslouží cítit se šťastná a milovaná. A mým posláním je probudit v ženách tento stav láskyplného vědomí. Sebevědomá, usměvavá a uspokojená žena totiž dokáže dělat divy! 

Už nemusíte ve vztahu zažívat častá zklamání, hádky, obviňování a dopouštět se chyb.

Já jsem si už tento dlouhý kus životní cesty prošla před vámi a uspěla jsem.
A teď vám ráda předám svůj praktický návod, jak se cítit v partnerském životě šťastná a milovaná. Naučím vás metodou Komunikuj Dotykem, jak s partnerem komunikovat dotykem a všemi smysly.

Dovolte mi být vaší průvodkyní na cestě vašeho šťastného partnerského vztahu.

Staň se i ty ženou šťastnou, milovanou a se svým partnerem naplno přožij to nejkrásnější
co máme – a tím je náš život!

"Komunikuj Dotykem"

      Lucie     

JAK SE VÍTAT
S PARTNEREM

aneb Zlaté pravidlo
šťastného vztahu z metody
Komunikuj Dotykem