Není nic půvabnějšího než žena šťastná a milovaná!

Říkáte si, proč můj partner někdy jedná jinak, než očekávám? Proč mi nerozumí, nevidí, co chci a co potřebuji?

Představovala jste si svého „prince“ v pohádce „a žili spolu šťastně až na věky“ a všechno je jinak? Nezoufejte, vaší reálnou pohádku můžete ještě prožít, ale stejně jako Popelka si musíte svůj šťastný partnerský vztah sama tvořit.

Právě u vás doma, ve vašem vztahu, vy jste tou královnou, která má úžasnou moc a schopnost inspirovat a ovlivňovat svého partnera a tvořit si šťastný vztah.

A pokud jste tuto dovednost ještě v sobě neobjevila, nebo s ní nedokážete správně pracovat, tak vás to ráda naučím pomocí metody KOMUNIKUJ DOTYKEM, kde budu vaší průvodkyní.

Ženský svět a mužský je totiž naprosto jiný.

Muži a ženy jsou biologicky odlišné bytosti. Ne lepší anebo horší – prostě jen jiné. Žijí však v jiných světech, vyznávají jiné hodnoty a v důsledku toho stanovují jiná pravidla. Všichni to vědí, ale jen velmi málo lidí, je ochotno něco takového si připustit.

Ženy a muži se už od pradávna vyvíjeli rozdílně z nutnosti. Muži lovili, ženy sbírali. Muži ochraňovali, ženy živily. V důsledku této pracovní specializace se naše tělo i mozek začaly vyvíjet zcela odlišně.

Jsme rozdílní, protože naše mozky jsou naprogramovány rozdílným způsobem. V důsledku toho vnímáme svět různým způsobem a různé jsou naše hodnoty a priority.

 

 

 

Role žen a mužů byla jasně daná. Vše bylo prosté: muž byl lovcem potravy, žena byla ochránkyní sídla. Boj o přežití byl obtížný, ale vztahy byly jednoduché. A tak tomu bylo po stovky tisíců let. Muži oceňovali ženy a ženy oceňovali muže. Každý vnímal, že ten druhý svým jedinečným způsobem přispíval k přežití a spokojenosti rodiny.

Dnes tomu již tak ale není, role nejsou jasné dané.

Pro muže a ženy žijící v dnešní moderní době a v civilizovaných zemích tato stará pravidla již neplatí – místo nich teď vládne chaos, zmatek a nespokojenost.

Je tedy vůbec možné cítit se ve vztahu šťastná a milovaná?

Já tvrdím, že to jde. A nejen já jsem toho důkazem.

S mým mužem spolu žijeme v partnerství již 19. rokem a stále se milujeme, dotýkáme, radujeme se ze společné blízkosti a spolu tvoříme dokonalý celek. O všem spolu komunikujeme.

Svěřujeme si své přání, respektujeme jeden druhého, vzájemně si pomáháme a inspirujeme se. S láskou společně vychováváme našeho skvělého syna a dáváme mu do života příklad šťastné fungující rodiny.

A jak to, že nám to tak skvěle spolu funguje? Objevila jsem společnou řeč žen a mužů.

Komunikujeme spolu dotyky a všemi smysly. Tuto metodu vám ráda představím.

V dotyku je ukryto veškeré bohatství.

Všechny naše vztahy určují dotyky, utváří naše charaktery, dávají poznání, určují naše rozhodování, chování a naše činy.

V běžném životě je velká část vztahů vyjádřená tělesným dotykem.

Nejsou to ale jen ruce, které se dotýkají. Dotýkat je možné i jinými částmi a SMYSLY TĚLA.

Každý se od rána něčeho nebo někoho dotýkáme – ZRAKEM, SLUCHEM, ČICHEM, CHUTÍ, HMATEM.

Když se na sebe díváte vzájemně se svým partnerem, tak se například dotýkáte zrakem. A vezměte si, jaký je rozdíl, když se na partnera zamračíte nebo usmějete. Jestli s ním budete hovořit přátelsky a trpělivě mu odpovídat, nebo naopak vztekle odsekávat. Slovo dovede nesmírně potěšit. Můžete ale říct slovo, které druhé zraní tak, že už nemůže dál.

Dotyk je sdělením, sdělení může navodit pocit blaha, tak i zamrazení.

Nejvýznamnějším dotykem ze všech je LÁSKA.

Lásce se nedá rozumět, ta se musí prožívat!

Pokud mám v sobě lásku, tak pak nastupuje ODVAHA. Pokud v sobě lásku nemám, tak tam nastupuje STRACH.

Nejdůležitější je se rozhodnout nejdříve milovat sebe, udělat intimní rozhodnutí sama se sebou. Uctívat sama sebe, cítit se šťastná a pak budou šťastní i kolem vás.

Jaký vztah máte k sobě, tak se to automaticky odráží i ve vašem životě a vztahu.

Není nic půvabnějšího, než žena šťastná a milovaná!

Takže dámy, milujte sama sebe a pak přijde odvaha milovat i ostatní bytosti, partnera k sobě pustit a zamilovat se.

Víte, jak má vypadat šťastný a funkční vztah?

Je to partnerství, kde dva lidé tvoří dokonalý celek. Vzájemně si pomáhají, učí se jeden od druhého a doplňují se. Milují se a dotýkají. Každý může být v něčem jiný než ten druhý, ani lepší ani horší, ale celek je pak dokonalý.  Založen na lásce, harmonii a schopnosti sdílet s druhým podstatu krásy života. V partnerství musí být harmonie, jak v braní, tak i v dávání.

Jak ale dosáhnout šťastného partnerského vztahu?

Jděte příkladem svému partnerovi, který vás pak bude následovat.

Stejně tak, jako vy ovlivňujete chování vašich dětí, tak vašeho muže už od dětství ovlivňovaly různé ženské vzory – maminka, babička, sestra, učitelky ve školce a ve škole a také jeho spolužačky a kolegyně v práci. Tyto všechny ženy vašemu muži něco předaly, ovlivňovaly ho a on s těmito vzorci chování a návyky vstoupil do života k vám.

A teď je muž s vámi a společně tvoříte partnerství. Pokud vám jeho návyky nevyhovují, komunikujte s ním o tom již na začátku vašeho vztahu, stanovte si společně nová pravidla vyhovující vašemu vztahu.

Když od někoho chci, aby mi něco dal, musím začít u sebe a nejprve dávat JÁ. Musím se stát zdrojem.

Když chci být milována, musím BÝT LÁSKOU. Přání je fantazie, kdežto záměr je ČIN.

Komunikuj Dotykem

„Metodou KOMUNIKUJ DOTYKEM učím ženy, jak využít sílu smyslů a pomocí nich komunikovat samy se sebou a s jejich partnerem.“

A právě dotyky vedou k vytváření pozitivní vzájemné závislosti, dají prostor
k obdarovávání druhého, k uznání, ocenění a úctě.

Každá žena si zaslouží cítit se šťastná a milovaná. A mým posláním je probudit v ženách tento stav láskyplného vědomí. Sebevědomá, usměvavá a uspokojená žena totiž dokáže dělat divy!

Metodou KOMUNIKUJ DOTYKEM předávám ženám zlaté rady a praktické zkušenosti, jak ve vztahu s partnerem správně komunikovat dotykem, všemi smysly, aby se oba cítili šťastní, užívali si vzájemné blízkosti a radovali se ze života.

Právě u vás doma, ve vašem vztahu, vy jste ty královny, které mají úžasnou moc a schopnost inspirovat a ovlivňovat svého partnera a tvořit si šťastný vztah.

A pokud jste tuto dovednost ještě v sobě neobjevila, tak vás to ráda naučím pomocí metody KOMUNIKUJ DOTYKEM.

Dovolte mi být vaší průvodkyní na cestě šťastného partnerského vztahu.

„Komunikuj Dotykem“

Lucie

Uložit

Lucie Špreňarová
Průvodkyně životem komunikací. Inspiruje ženy jak se v partnerském životě cítit šťastně a milovaně díky metodě Komunikuj Dotykem. Usměvavá žena, milující manželka a máma, expertka na komunikaci. Její úspěchy vychází z celoživotní praxe a neustálého osobního rozvoje a vzdělávání. Vše, co ženám předává, zároveň aplikuje ve svém trvajícím šťastném partnerském vztahu už 20. rokem. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.